Akademickie Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno-Edukacyjnych

Kadry dla turystyki

Akademickie Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno – Edukacyjnych zakończyło bezpłatne szkolenie finansowane z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Szkolenie skierowane było do osób pracujących powyżej 18 roku życia mieszkających na terenie województwa łódzkiego wykonujących pracę na podstawie umowy o pracę, powołania, wyboru, mianowania, spółdzielczej umowy o pracę, umowy zlecenia lub umowy o dzieło.

W ramach projektu przeprowadzono 3 bezpłatne szkolenia:
„Pracownik biura podróży/agencji turystycznej” – łącznie 36h
„Obsługa recepcji i marketing usług hotelarsko-gastronomicznych” – łącznie 54h
„Obsługa kelnerska” – łącznie 36h
Dodatkowo wszystkie osoby odbyły konsultacje z zakresu autoprezentacji, zarządzania czasem.Uczestnikom zapewniono materiały szkoleniowe, przerwy kawowe.
Zagwarantowane zostały także środki na opiekę nad osobami zależnymi – w szczególności opiekę nad małymi dziećmi, osobami chorymi lub niepełnosprawnymi.
Dodatkowe wymogi formalne:
- dla kandydatów na szkolenie „obsługa recepcji i marketing usług hotelarsko-gastronomicznych,” i „pracownik biura podróży/agencji turystycznej” – wykształcenie co najmniej średnie
- dla kandydatów na szkolenie „obsługa kelnerska” wykształcenie co najmniej zawodowe.

Biuro projektu:
Al. Piłsudskiego 135
pokój 412, IV piętro
92-318 Łódź
tel. 42 676 70 78
e-mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aktualne projekty

Zapoznaj się z naszą aktualną ofertą szkoleniową

Dowiedz się więcej